Såld
Budgivning avslutad
Vi kan hjälpa dig hitta en liknande bil. Du kan skapa en bevakning och få koll på när liknande bilar kommer ut till försäljning.
REKO Trailer FF 4910
Släpvagn med tippfunktion
“Flaksläpvagn med tippfunktion och max lastvikt på 680 kg. Lastutrymme mått: Bredd 145 cm, Lämhöjd 34 cm, Längd 300 cm. Släpvagnen är i behov av översyn och åtgärder för att bli helt bra. OBS, Släpet har föreläggande om ombesiktning avseende anmärkningar från kontrollbesiktning den 2024-05-07: 2: STOPPLYKTA (4.3) BÅDA SIDOR UR FUNKTION (BÅDA) 2X: SIDOMARKERINGSREFLEX (4.8) BÅDA SIDOR SAKNAS (DELVIS) Åtgärder och ombesiktning krävs innan 2024-06-07 annars inträder körförbud.”
Våra fordonstekniker har testat släpet på mer än 170 punkter och noterat både godkända punkter och eventuella anmärkningar. Allt för att du ska få en bra och rättvis bild av släpet. Läs mer om testet.
Bromsar
Teknik & utrustning
Bromsljus, ur funktion. OBS, Släpet har föreläggande om ombesiktning avseende anmärkningar från kontrollbesiktning den 2024-05-07: 2: STOPPLYKTA (4.3) BÅDA SIDOR UR FUNKTION (BÅDA) Åtgärder och ombesiktning krävs innan 2024-06-07 annars inträder körförbud
Kaross
Reflex, bak vänster saknas, Reflex, fram höger saknas, Lyktglas, bak höger, skadat, Lyktglas, bak vänster, skadat, Släpet har flera bucklor, stenskott och repor runt om, OBS, Släpet har föreläggande om ombesiktning avseende anmärkningar från kontrollbesiktning den 2024-05-07:, 2X: SIDOMARKERINGSREFLEX (4.8) BÅDA SIDOR SAKNAS (DELVIS), Åtgärder och ombesiktning krävs innan 2024-06-07 annars inträder körförbud
Interiör
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor
Däck
Dubbade vinterdäck
(Monterade)
8 mm
8 mm
13" Plåtfälg
Ett vinterdäcks mönsterdjup ska vara minst 3 mm. Ett nytt vinterdäck brukar ha ett mönsterdjup på ca 9-10 mm.
Anmärkningsbilder
Dela
7203589
Hej! Har du några frågor? Tveka inte att höra av dig till oss.
Ring oss, skicka e-mail eller chatta.